MAR
Priložnost za sveto spoved

Tradicionalno velikono?no spovedovanje imamo v naši župnijina tiho nedeljo (letos 9.3.200). Imate pa tudi na cvetno nedeljo (16.3.2008) v naši dekaniji še priložnost za sveto spoved v nekaterih sosednjih župnijah in sicer:

ŠENTJANŽ:
v nedeljo, 16.3.2008
ob 14. uri spokorno bogoslužje, nato priložnost za sveto spoved (ve? spovednikov)

MIRNA
nedelja, 16.3.2008
ob 15. uri spokorno bogoslužje, nato priložnost za sveto spoved (ve? spovednikov)

TREBNJE
nedelja, 16.3.2008
ob 17. uri spokorno bogoslužje, nato priložnost za sveto spoved (vsi dekanijski duhovniki)

Zelo priporo?amo, da k sveti spovedi pridete takrat, ko imamo najprej skupno pripravo. Takrat je na voljo ve? spovednikov, zato imajo ?as tudi za daljši pogovor in reševanje morebitnih vprašanj. Vzemite si ?as zase! Naj vam ne bo škoda ?asa za vašo notranjost. Ni namre? hujše stvari kot to, ?e zaradi nakopi?enih stvar zboli ?lovekova duša. (žpk)