FEB
Oznanila na 5. navadno nedeljo

Hvala vsem, ki ste danes pri darovanju oddali svoj dar za razsvetljavo.

Ob izhodu si vzemite novo številko Župnijskega glasa, ki prinaša razpored svetih maš do 26. februarja.

Danes popoldne ob 15. uri bo na Zaplazu redni mesečni molitveni Grozdetov shod. Po maši bo še molitev za kanonizacijo in litanije.

V soboto, na god Lurške Matere Božje, obhajamo svetovni dan bolnikov. Vabljeni, da ta dan pridete k sveti maši po namenu naših bolnih bratov in sester, ki bi radi prišli v cerkev, pa to zaradi bolezni ali starosti ne morejo.

V soboto zvečer se v Šentrupertu začne tečaj za zaročence. Pari, ki v kratkem načrtujete poroko, ne prezrite te možnosti, ki je nam najbližja. Na tečaju sodelujejo duhovnik, zdravnik, družinski terapevt in zakonski par.

Godovi v tem tednu. jutri sv. japonski mučenci, v torek sv. Rihard, kralj, v sredo sv. Jožefina Bakhito, sužnja, v četrtek sv. Apolonija, mučenka, v petek sv. Sholastika, redovnica, v soboto Lurška Mati Božja, svetovni dan bolnikov, danes teden je 6. navadna nedelja.