JAN
Oznanila na 3. navadno nedeljo

Hvala vsem, ki ste danes pri darovanju oddali svoj dar za ogrevanje farne cerkve.

Ob izhodu si lahko vzamete novo številko Salezijanskega vestnika.

Jutri bo doma zvečer ob 17. uri 7. dan za +Franca Gorjupa.

V sredo, na praznik spreobrnjenja apostola Pavla, obhajamo sklep molitvene osmine za edinost kristjanov.

Še vedno lahko oddaste svoj dar za milijonarja dobrote.

V nedeljo danes teden bo pri deseti maši pel župnijski zbor iz Šenčurja, ki bo ob koncu svete maše imel še krajši božični koncert. Ker pri nas večglasnega zborovskega petja pri svetih mašah ne slišimo prav pogosto, vabljeni, da ta dan pridete v deseti maši v čimvečjem številu.

Godovi v tem tednu: jutri najdenje trupla bl. Alojzija Grozdeta, spomin, v torek sv. Frančišek Saleški, škof, v sredo spreobrnitev apostola Pavla, v četrtek sv. Timotej in Tit, škofa, v petek sv. Angela Merici, ustanoviteljica uršulink, v soboto sv. Tomaž Akvinski, škof, danes teden je 4. navadna nedelja.