JAN
Oznanila na 2. navadno nedeljo 2012

Ob izhodu si vzemite novo številko Župnijskega glasa, ki prinaša razpored svetih maš do 5. februarja.

Zdaj takoj po jutranji maši bo v učilnici nad zakristijo redna seja ŽPS. Člani lepo vabljeni!

V dneh pred praznikom spreobrnjenja apostola Pavla obhajamo molitveno osmino za edinost kristjanov. Zavest, da smo v zgodovini kristjani doživljali ločitve, nas žalosti in zavezuje k skupnemu delu in molitvi, da bi mogle sedanje in prihodnje generacije dopustiti Svetemu Duhu, da nas še popolneje poveže v eno.

V nedeljo danes teden bo pri obeh svetih mašah redna mesečna nabirka za ogrevanje farne cerkve.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Maroški mučenci, v torek sv. Anton Puščavnik, opat, v sredo sv. Marjeta Ogrska, devica, v četrtek sv. Makarij, opat, v petek sv. Boštjan, mučenec, v soboto sv. Neža, mučenka, danes teden je 3. navadna nedelja, pri obeh svetih mašah redna mesečna nabirka za ogrevanje farne cerkve.