MAR
Veliki teden 2010

Spoštovani starši!
Pred nami so najpomembnejši trenutki cerkvenega leta, t.i. »veliki teden«. Kristjan obhaja te dni z udeležbo pri obredih v farni cerkvi. Da bi tudi na zunaj pokazali, da so ti dnevi res pomembni, dobijo otroci za liturgi?ni zvezek velike listke, tako kot ob nedeljah. Verjamem, da boste z otrokom lahko prišli tudi Vi in sicer v ?etrtek in petek ob 18. uri, v soboto ob 19. uri, na veliko no? pa ob 6.30 k procesiji. Z veliko no?jo za?nemo z rednim bogoslužjem na Žalostni gori, zato ob nedeljah ob 10. uri sveta maša od velike no?i dalje na Gori.
V tednu od 5. do 10. aprila je verouk za vse razrede v soboto, 10.4. ob 17. uri v farni cerkvi. V naslednjem tednu pa po obi?ajnem urniku.

Želim Vam, da bi v vaši družini uspeli dati v teh dneh prednost lepim medosebnim odnosom, udeležbi pri sveti maši, prazni?nemu vzdušju, skupnemu bogoslužju. Kon?no je velika no? nekaj, kar nam pomaga živeti skozi vse leto.

Lepe praznike!

Klavdio Peterca, župnik

PRVOOBHAJANCI
bodo na veliki ?etrtek med ve?erno sveto mašo dobili posebne blagoslovljene hleb?ke, ki jih nato razdelijo med tiste, ki jih želijo povabiti na slovesnost prvega svetega obhajila. Vabim vas, da jih pri tem obredu spremljate s svojo molitvijo!