AUG
Jernejev shod 2009

V teh zadnjih po?itniških dneh bo Žalostna gora spet cilj mnogih romarjev. Najavljene so skupine, pred nami je Jernejev shod, ki ga letos 22. in 23. avgusta vodi ?rnomaljski dekan g. Peter Kokotec.
Pred shodom bi bilo treba pobo?je Gore spet nekoliko pokositi, urediti cesto ipd. Na vrsti so soseske Slepšek, Sveti Križ in Brezovica. Dogovorite se med seboj in pridite, kadar kdo utegne, najbolje v ponedeljek, 17. avgusta 2009.
Ne prezrite, da bodo?i birmanci v procesiji nosijo simbolne me?e Marijinih žalosti, zato naj bodo otroci 7. in 8. razreda v soboto najkasneje ob 19.30 pred župniš?em.
Gospodinje prosimo, da pripravijo pecivo, gospodar-jem pa se priporo?amo za pija?o. Oboje lahko prinesete v župniš?e v soboto, 22.8., dopoldne.