DEC
Oznanila na 3. adventno nedeljo 2008

Priložnost za boži?no spoved smo imeli pri nas v?eraj zve?er. ?e je kdo ra?unal, da bo šel k sveti spovedi danes popoldan in prejšnjo nedeljo ni slišal oznanila, se bo, žal, moral pomagati druga?e. Priložnost za spoved bo še v nedeljo danes teden ob 17. uri v Trebnjem, kjer smo na razpolago vsi dekanijski duhovniki. Doma bom za spoved na voljo vsak ve?er pred sveto mašo.

Ne prezrite boži?ne devetdnevnice, ki nas vsak ve?er vabi k bogoslužju. Otroci v procesiji za Marijinimi kipom nosijo sve?ke, vsak ve?er pa si lahko prislužijo jasli?no figurico, ov?ko. K devetdnevnici seveda lepo vabljeni tudi odrasli, saj se ?as priprave na boži?ne praznike izteka, pred nami je samo še devetdnevnica, zato je prav, da še kaj naredimo za dobro pripravo.

Leto apostola Pavla nas vabi k spletanju molitvene verige. Po napovedanih namenih lahko molite doma ali v cerkvi, listke, s katerim ozna?ite svojo molitev pa odložite v košarico sredi cerkve. Že od dale? se vidi, da je najmanj rumenih trakov, zato v molitev ta teden priporo?amo prvoobhajance in njihove družine.

V petek zve?er ob 19. uri bo na Mirni adventno sre?anje mladih, s spokornim bogoslužjem in sveto spovedjo. Gost sre?anja bo sestra . Mladi, lepo vabljeni!

V petek zve?er ob 19. uri se v u?ilnici na Gori sre?a zakonska skupina. ?e bi se nam rad še kdo pridružil, iskreno dobrodošel.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Kristina, devica, v torek sv. Albina, mu?enka, v sredo sv. Lazar iz Betanije, v ?etrtek sv. Vunibald, opat, v petek sv. Urban V., papež, v soboto sv. Evgen, mu?enec, danes teden je 4. adventna nedelja.