NOV
Oznanila na zadnjo nedeljo cerkvenega leta

Ob sklepu cerkvenega leta se bomo z zahvalno pesmijo Bogu zahvalili za vse prejete milosti.

Biro je oddala soseska Slepšek in nekaj posameznikov. Vsem darovalcem Bog povrni.

Teden med nedeljo Kristusa Kralja in 1. adventno nedeljo je teden Karitas. V naši župniji bomo imeli ves ?as do boži?a sredi cerkve nabiralnik Karitas in košaro, v katero lahko oddaste živila in ?istila, ki jih bomo razdelili potrebnim in fantom iz skupnosti Cenacolo.

Še ta teden so v naše skupne molitve v cerkvi vklju?eni rajni, za katere ste želeli, da zanje molimo.

Danes popoldne ob 15. uri bo v u?ilnici na Gori drugo sre?anje zakonske skupine. ?e kdo zadnji? ni uspel, še nam še lahko pridruži. Zakonci, lepo vabljeni!

V ?etrtek zve?er ob 19. uri bo v dvorani Kulturnega doma v Šentrupertu dekanijska priprava za bodo?e birmanske botre. Tako sre?anje bo še v nedeljo popoldne ob 16. uri in v ?etrtek zve?er ob 19. uri v Trebnjem v Kulturnem domu.

Na prvo adventno nedeljo za?nemo novo cerkveno leto. Pri obeh svetih mašah bo zato v nedeljo, danes teden, blagoslov adventnih ven?kov, ki nas vabijo k molitveni pripravi na boži?ni praznik Jezusovega rojstva.

V nedeljo - danes teden - bo ob 14. uri v Šentrupertu dekanijsko sre?anje ŽPS. Isti dan popoldne ob 16. uri pa v Trebnjem druga možnost za pripravo birmanskih botrov.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Andrej in drugi vietnamski mu?enci, v torek sv. Katarina Aleksandrijska, mu?enka, v sredo sv. Leonard Portomavriški, redovnik, v ?etrtek sv. Modest, škof, v petek sv. Berta, mati sv. Ruperta, v soboto sv. Saturnin, mu?enec, danes teden je 1. adventna nedelja, pri obeh svetih mašah blagoslov adventnih ven?kov.