NOV
Oznanila na 31. navadnonedeljo 2008

Ta teden je reden verouk za vse razrede po obi?ajnem urniku. Otroke 2., 3. in 4. razreda vabimo, da se pridružijo otroškemu cerkvenemu pevskemu zboru, ki bo z vajami za?el ta teden.

Ves mesec november so v naše skupne molitve v cerkvi vklju?eni rajni, za katere ste želeli, da zanje molimo. Tak molitveni spomin lahko naro?ite do 20. novembra.

Petek, ki je pred nami, je prvi v mesecu. Dopoldne obisk bolnih in ostarelih z zakramenti na domu, popoldne vabljeni k sveti maši in zakramentom.

Za zahvalno nedeljo letos krasi farno cerkev soseska sv. Jošta. Ta dan je tradicionalni župnikov ofer. To je edini dan v letu, ko to, kar namenite kot svoj dar, ni cerkveno, ampak osebno župnikovo, saj veste, da duhovniki nimamo pla? in živimo od darov vernikov.

Ob tej priložnosti se tudi vnaprej zahvaljujem tistim ?lanom ŽPS in klju?arjem, ki bodo po vaseh pobrali bero.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Viktorin Ptujski, škof, v torek sv. Karel Boromejski, škof, v sredo sv. Zaharija in Elizabeta, starši Janeza Krstnika, v ?etrtek sv. Lenart, opat, petek je prvi v mesecu, v soboto goduje sv. Bogdan, škof, danes teden je zahvalna nedelja.