MAY
Oznanila na 6. velikonočno nedeljo

Hvala vse, ki ste danes oddali svoj dar za obnovo kapelic na Žalostni gori.

Danes popoldne ob 2h bodo šmarnice na Most. Tudi sicer vsak večer še naprej vabljeni k šmarnicam v farno cerkev. Ta teden bodo prvoobhajanci po šmarnicah imeli še kratko pripravo na nedeljsko slovesnost.

V četrtek je vnebohod, praznik, ta dan zvečer lepo vabljeni k sveti maši.

V petek bo med šmarnicami ob 19. uri priložnost za spoved za odrasle, gotovo najprej za starše, stare starše in sorodnike naših prvoobhajancev, pa seveda tudi za vse druge, saj bo na voljo tuj spovednik.

V soboto je god bl. Alojzija Grozdeta, zato ob 10. uri vabljeni na Zaplaz.

V nedeljo je za našo župnijo velik praznik, slovesnost prvega svetega obhajila ob 10. uri na Žalostni gori.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Marjeta, redovnica, v torek sv. Socerb, tržaški mučenec, v sredo Marija, Pomočnica kristjanov, v četrtek Vnebohod, praznik, v petek sv. Filip Neri, duhovnik, v soboto bl. Alojzij Grozde, mučenec, danes teden je 7. velikonočna nedelja.