MAY
Oznanila na 4. velikonočno nedeljo

Hvala vsem, ki ste pripomogli, da smo danes birmansko slovesnost tako lepo obhajali. Domačinom sem se za vse priprave zahvalil že preteklo nedeljo, dovolite, da se zdaj posebej zahvalim Mladinskemu pevskemu zboru župnije Selca nad Škofjo Loko, ki je dal tej sveti maši poseben mladosten pridih.

Danes popoldne je na Zaplazu redni mesečni molitveni shod, lepo vabljeni.

Vsak večer so šmarnice pri fari ob 19 uri, na podružnicah pa samo takrat, kadar je tam oznanjena sveta maša.

Ob izhodu si vzemite novo številko Župnijskega glasa, ki poleg obvestil prinaša razpored svetih maš do 4. junija.

Ta teden je reden verouk za vse razrede po običajnem urniku, birmanci pa seveda pridite brez zvezkov in knjig.

V nedeljo danes teden bo po jutranji maši sestanek za starše prvoobhajancev. Deseta maša pa ne bo na Žalostni gori, ampak pri svetem Joštu v Gorenjih Laknicah, ker bo tam žegnanje.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Bonifacij IV., papež, v torek sv. Izaija SZ prerok, v sredo sv. Job, SP mož, v petek sv. Leopold Mandič, redovnik, v soboto fatimska Mati Božja, danes teden je 5. velikonočna nedelja, po jutranji maši sestanek za starše prvoobhajancev, ob 10. uri pa žegnanje pri sv. Joštu.