MAR
Oznanila na 4. postno nedeljo

Hvala vsem, ki ste danes pri darovanju oddali svoj dar za ogrevanje farne cerkve.

Ob izhodu si vzemite novo številko Župnijskega glasa, ki prinaša razpored svetih maš do cvetne nedelje. V tej številki je objavljeno tudi spraševanj vesti, da se boste lahko pravočasno pripravili na sveto spoved.

Zdaj takoj po sveti maši bo v učilnici nad zakristijo sestanek za starše prvoobhajancev.

Danes popoldne romamo na Stare svete gore pri Podsredi. Odhod avtobusa ob 14. uri izpred farne cerkve. Križev pot bo tam predvidoma ob 15. uri. Doma bo križev pot ob 2h na Svetem Vrhu.

Postni petek nas vabi k pobožnosti na svete štenge. Ob 17h najprej molitve, nato sveta maša. Lepo vabljeni.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Peregrin, redovnik, v torek sv. Bojan, knez, v sredo sv. Bertold, redovnik, v četrtek sv. Zosim, škof, v petek pobožnost na svetih štengah, v soboto goduje sv. Ljuba, mučenka, danes teden je tiha nedelja.