OCT
252. Urnik svetih maš

Dekanijski misijon bo trajal štiri tedne. V tem ?asu je vse podrejeno temu dogodku. Župnije so razdeljene v štiri skupine, duhovniki pa smo se dogovorili, da si bomo pomagali po klju?u 1:3, 2:4. To pomeni, da duhovniki tistih župnij, ki bodo imeli misijon tretji teden, prej pomagamo na tistih župnijah, ki imajo misijon prvi teden in obratno. Zato bo v ?asu dekanijskega misijona vsaj dva tedna (takrat, ko bo misijon doma, in v tednu, ko župnik pomaga na drugi župniji) urnik svetih maš mo?no spremenjen. Za našo župnijo to ne bi smel biti problem, sam si lahko domov odnesete Župnijski glas in vse v miru preberete. Bo pa ta okoliš?ina zahtevala nekaj ve? pazljivosti zlasti za teden ob 19. do 25. novembra in od 3. do 9. decembra.