MAR
Oznanila na 2. postno nedeljo

Danes popoldne naša dekanija tradicionalno roma na Brezje. avtobus je poln, lahko pa se nam pridružite s svojim prevozom. Odhod avtobusa ob pol enih izpred farne cerkve, na Brezjah pa on 15. uri molitvena ura za nove duhovne poklice, ob 16-ih pa sveta maša.

Že se lahko prijavite za križev pot na prostem, ki ga imeli danes štirinajst dni po pobočju Stare svete gore pri Podsredi. Odhod avtobusa ob 14. uri izpred farne cerkve. Ne odlašajte s prijavo, da ne bo potem tako kot z romanjem na Brezje: jaz bi tudi šla, pa sem mislila, da bo še dovolj prostih mest….

V četrtek zvečer ob 19. uri bo v Šentrupertu dekanijska priprav za starše, ki bi radi krstili svojega otroka.

Postni petek nas ob 17. uri vabi k pobožnosti na svete štenge. Najprej molitve, nato sveta maša,. Lepo vabljeni.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Leander, menih, v torek sv. Matilda, kraljica, v sredo sv. Klemen Dvoržak, redovnik, v četrtek sv. Hilarij, škof, v petek pobožnost na svetih štengah, v soboto sv. Jožef, danes teden pa je 2. postna nedelja.