AUG
Oznanila na 19. navadno nedeljo

Hvala vsem, kis te danes pri darovanju oddali svoj dar za obnovo glavnega oltarja v farni cerkvi.

Teden, ki je pred nami, je prazničen. V četrtek, na predvečer velikega šmarna, je ob 20. uri procesija z lučkami iz župnijske cerkve na Čatežu v romarsko cerkev na Zaplazu.

V petek je Marijino Vnebovzetje, Veliki šmaren, zapovedani praznik. Ta dan obnovimo posvetitev Mariji. Sveti maši bosta v naši župniji dve: ob 8-ih zjutraj pri fari in ob 10. uri žegnanje na Svetem Vrhu.

V soboto goduje sv. Rok, zato bo v soboto sveta maša izjemoma tudi na tej podružnici, zjutraj ob 9. uri.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Klara, redovnica, v torek sv. Ivana Šantalska, vdova, v sredo sv. Hipolit, mučenec, v četrtek sv. Maksimiljan Kolbe, mučenec, v petek Veliki šmaren, zapovedani praznik, v soboto sv. Rok, spokornik, danes teden je 20. navadna nedelja.