MAR
Oznanila na 1. postno nedeljo

Ob izhodu si vzemite novo številko Župnijskega glasa, ki prinaša razpored svetih maš do 30. marca.

Danes popoldne ob 2h bo križev pot pri svetem Roku. Vabim vas, da si vzamete čas za to postno pobožnost, saj imamo križev pot na podružnicah zato, da vam je bližje. Pridite zagotovo vsaj eno nedeljo v postu, kar posebej velja za družine prvoobhajancev in birmancev, kar bom posebej kontroliral.

Postni petki nas vabijo k pobožnosti na svete štenge. Najprej molimo molitve iz knjižic, zato za branje ne pozabite očal, nato je sveta maša.

Redna mesečna nabirka za kurjavo b o nedeljo danes teden pri obeh svetih mašah.

V nedeljo danes teden bo po jutranji maši v učilnici nad zakristijo redna seja ŽPS. Člani, lepo vabljeni.

Še vedno se lahko prijavite za romanj ena Brezje, ki bo v nedeljo danes teden. Odhod avtobusa ob pol enih izpred farne cerkve. Na Brezjah bo ob 3h molitvena ura in ob 4h sveta maša.

Godovi v tem tednu: jutri 40 sv. mučencev iz Armenije, v torek sv. Benedikt, opat, v sredo sv. Inocenc I., papež, v četrtek sv. Leander, menih, v petek pobožnost na svetih štengah, v soboto goduje sv. Klemen Dvoržak, redovnik, danes teden je 2. postna nedelja.