nedeljska oznanila

APR
Oznanila na 4. velikonočno nedeljo

Hvala vsem, ki ste danes pri redni mesečni nabirki oddali svoj dar za ogrevanje farne cerkve. Čez poletje bodo nabirke spet za kritje obnovitvenih del.

Danes popoldne ob 3h bo na Žalostni gori ob godu sv. Jurija blagoslov konjev. Konjeniki se začnejo ob 2h zbirati na sejmišču in potem pridejo na Žalostno goro, kjer bo ob 3h blagoslov. Po blagoslovu ste vsi, jahači in obiskovalci, povabljeni v spodje prostore v župnišče.

Ta teden začnemo z mašami na podružnicah. Tisti, ki naročite maše, pomagajte mežnaricam počistiti in okrasiti cerkev.

V nedeljo danes teden bo po jutranji maši sestanek za starše prvoobhajancev. Ker je to zadnji sestanek pred slovesnostjo prvega svetega obhajila verjamem, je zelo pomembno, da pridete vsi.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Jurij, mučenec, v torek sv. Marija Kleopova, SP žena, v sredo sv. Marko, evangelist, v četrtek sv. Marija, Mati Dobrega Sveta, v petek sv. Cita, devica, danes teden je 5. velikonočna nedelja, po jutranji maši sestanek za starše prvoobhajancev.