nedeljska oznanila

APR
Oznanila na 3. velikonočno nedeljo

Zdaj takoj po sveti maši bo v učilnici nad zakristijo redna seja ŽPS: Člani, lepo vabljeni.

Ob izhodu si vzemite novo številko Župnijskega glasa, ki prinaša razpored svetih maš do 13. maja.

Danes popoldne ob 15. uri bo v Tržišču revija cerkvenih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni!

Z današnjim dnem začenjamo teden molitve za nove duhovne poklice. Vabljeni, da v večjem številu pridete k delavniškim mašam in tudi doma molite v ta namen.

V četrtek zvečer ob 20. uri bo v Šentrupertu dekanijska priprava za starše, ki bi radi krstili svojega otroka.

V nedeljo danes teden bo pri obeh svetih mašah redna mesečna nabirka.

Popoldne ob 3h pa bo v nedeljo danes teden bo na Žalostni gori tradicionalni blagoslov konjev ob godu sv. Jurija. Konjeniki se začnejo zbirati na sejmišču ob 14. uri in nato prijahajo na Goro. Vabljeni tudi gledalci, Po blagoslovu pa vsi povabljeni v spodnje prostore v župnišče.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Bernardka Lurška, devica, v torek sv. Robert, opat, v sredo sv. Evzebij, škof, v četrtek sv. Leon IX., papež, v petek sv. Teo, škof, v soboto sv. Anzelm, škof, danes teden je 4. velikonočna nedelja, nedelja duhovnih poklicev, pri obeh svetih mašah pa redna mesečna nabirka.