nedeljska oznanila

APR
Oznanila na belo nedeljo

Prazniki so za nami, zato je zdaj čas za zahvalo. Letos sta bili za pripravo Žalostne gore na vrsti soseski Sveti Vrh in Laknice. Iskren Bog povrni vsem, ki ste z urejanjem Gore, čiščenjem farne cerkve, krašenjem, petjem, ministriranjem, postavljanjem božjega groba, neba in bander ali kako drugače pripomogli, da smo velikonočne praznike lepo obhajali. Hvala tudi vsem, ki ste pri blagoslovu jedil oddali svoj dar za domačega župnika in naša skupna prizadevanja za vzdrževanje cerkva podprli pri ofru. V imenu frančiškanov, varuhov svete dežele, se zahvaljujem tudi za dar za sveto deželo. Naj bo Bog res vsem bogat plačnik.

Danes popoldne ob 4-ih bo na Zaplazu redni mesečni Grozdetov molitveni shod. Lepo vabljeni!

Ta teden je reden verouk za vse razrede po običajnem urniku. Starši, poskrbite, prosim, da bodo imeli otroci urejen liturgične zvezke.

V nedeljo danes teden bo po jutranji maši redna seja ŽPS. Člani, lepo vabljeni.

Danes teden je jutranja maša pri fari, deseta pa na Žalostni gori.

Godovi v tem tednu: jutri sv. Maksim, škof, v torek sv. Domen, mučenec, v sredo sv. Stanislav, škof in mučenec, v četrtek sv. Zenon, škof, v petek sv. Ida, redovnica, v soboto sv. Lidvina, devica danes teden je 3. velikonočna nedelja.